Дорожні знаки для особливо небезпечних ділянок

+38 044 502 0042 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Дорожні знаки »  Дорожні знаки для особливо небезпечних ділянок

Дорожні знаки для особливо небезпечних ділянок

   Враховуючи високу аварійність на дорогах України, та підготовку до проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012-го року, керівництвом Укравтодору планується масштабна реконструкціята облаштування дорожньої інфраструктури та приведення її до європейських стандартів, деякі з таких проектів вже успішно реалізовані компанією ТОВ «ЮСТ», які ми маємо можливість спостерігати навіть далеко за межами Київськоїобласті. У зв’язку з цим, пропонуємо дорожні знаки, з плівки нового типу – третьої та четвертої генерації ( 3MDiamondGradeDG3, або аналог). Ці матеріали мають значно більшу інтенсивність відбивання світла, ніж ті, що традиційно використовуються, а також строк служби 7-10 років (без втрати основних робочих властивостей).

Знаки такого типу заздалегідь попередять водія про наближення до небезпечної ділянки дороги, тим самим надасть більше часу для адекватного реагування.

Основи знаконосіїв виробляються з оцинкованої сталі товщиною 1,2мм, що забезпечує жорсткість та рівність поверхні для рівномірного світло повертання.

 

Декілька прикладів

 

 

     Застосування даного типу плівки також успішно знаходить себе у знаконосіях індивідуального проектування, проект такого типу реалізований на автомагістралі Київ-Бориспіль.

телефон: +38 044 502 0042

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com