Обслуговування засобів організації дорожнього руху

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Послуги »  Обслуговування засобів організації дорожнього руху

Обслуговування засобів організації дорожнього руху

Замовити

МИ ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНУ ПОСЛУГУ

Заміна дорожніх знаків, ремонт дорожніх опор, ремонт металевих огорож та інших засобів організації дорожнього руху.

Огляд, ремонт та заміна існуючих знаків, покажчиків, вивісок є сферою послуг, необхідних для забезпечення найвищих стандартів безпеки дорожнього руху.

Як зробити життя вашого дорожнього знака якомога довшим

Антивандальні шайби

Заміна знака не завжди необхідна. Перш ніж замінити знак, переконайтеся, що це ваш єдиний варіант, оскільки ремонт знаку неможливий. Також майте на увазі, що існує низка профілактичних заходів, які ви можете вжити, щоб продовжити життя своїх дорожніх знаків. Наприклад, іноді ваш знак просто брудний! Хороша чистка може усунути надлишки бруду, залишивши знак бездоганним.

Крім того, існує низка запобіжних заходів, які ви можете вжити, щоб запобігти викраденню дорожніх знаків. Вам потрібно буде ускладнити викрадання за допомогою спеціальних засобів (антивандальних шайб, антивандальних кріплень), що ускладнює викраденню знаку без відповідних інструментів.

Замінити або відремонтувати дорожній знак?

Дорожні знаки служать важливій меті — забезпечення безпеки людського життя. Отже, дорожні знаки повинні бути видимими, читабельними та зрозумілими.

З часом дорожні знаки тьмяніють і їх потрібно замінити, однак на дорожні знаки та їх ефективність також часто впливає вандалізм, ДТП та природні причини. Часто дорожні знаки можна швидко відремонтувати, але настає момент, коли дорожній знак потрібно замінити.

Ви останнім часом розглядали свої дорожні знаки? То що робити, якщо будь-який із ваших дорожніх знаків потрапляє в одну з наступних категорій?

1. Якщо знак піддався вандалізму фарбою або пошкоджений з отворами

Прикладами вандалізму знаків є викрадення знаків, фарбування та навмисне пошкодження. Багато разів знаки з пошкодженням фарби, подряпинами або отворами все ще зчитаються вдень, однак, в нічний час це може запобігти видимості знаку для водіїв, заблокувавши світлоповертаюче покриття знаку від фар автомобіля.

Що стосується вандалізму та заміни знаків, кожна ситуація повинна розглядатися індивідуально. Наприклад, знак з отворами потрібно якомога швидше замінити. Але коли вивіска фарбована фарбою, яку можна змити не пошкодивши маску знаку, тоді знак надалі може виконувати свою функцію.

2. Якщо знак пошкодили під час ДТП, кривий або збитий

Дорожні знаки часто згинаються або збиваються транспортними засобами або суворою погодою. Часто все ще можна читати зігнуті знаки в денний час, але, подібно до знаків підданих вандалізму, світловідбиваюче покриття зігнутого знака не може належним чином відбивати світло назад. Невеликі вигини зазвичай можна легко відремонтувати, але знак повинен бути розбірливим та його світловідбиваюче покриття повинно бути таким, щоб знак залишався в робочому стані.

3. Якщо у знаку закінчився термін дії експлуатації

Згодом термін використання знаку завершиться — колір знаку зникне, його світловідбиваюче покриття буде не настільки ефективним, як це повинно бути. У цьому випадку єдиний варіант, який ви маєте — це замінити дорожній знак.

4. Коли запроваджуються нові правила загальних технічних умов дорожніх знаків

Кожен знак на дорогах України повинен відповідати нормам ДСТУ. Якщо знаки не відповідають нормам ДСТУ, вони повинені буди замінені.

5. Якщо знак пошкоджений природними причинами

На знаки можуть впливати і природні причини. Наприклад, якщо дорожній знак маскою дивиться на південь і постійно перебуває під прямими сонячними променями, він вибілюватись швидше, ніж знаки, які направлені в інший напрямок.

Дивіться також:

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com