Сигнальні причепи прикриття

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Сигнальні причепи прикриття

Сигнальні причепи прикриття

Причеп прикриттяЗамовити

Під час проведення автодорожніх робіт необхідно забезпечити безпеку як для учасників дорожнього руху, так і для бригади майстрів, що здійснюють ці роботи. Сигнальні причепи прикриття призначені саме для цього.

В компанії «ЮСТ» можна придбати це та інше обладнання для транспортної інфраструктури на вигідних умовах. Наявність власного виробництва та прямі поставки продукції відомих світових брендів дає змогу швидко та якісно реалізувати для замовника проект будь-якої складності та будь-якого обсягу.

Конструкція причепу прикриття

Причіп прикриття виготовляється на базі одновісного або двовісного ходового механізму. Рама зі сталевих профілів з гарячим оцинковуванням відзначається високою міцністю. Рамна конструкція дає змогу використовувати причіп як основу для встановлення різних знаків та сигнальних світлодіодних модулів. Як правило, світлодіодні модулі з'єднуються в імпульсну стрілку у верхній частині. У нижній частині встановлюється дорожній знак.

Сигнальний причіп прикриття легко встановлюється за місцем застосування. Установку причепа в робоче положення може провести навіть одна людина в лічені хвилини. Для перевезення причепу на об'єкт світлодіодні модулі складаються в транспортне положення. Розгортати й згортати модуль при установці на об'єкті дуже легко та швидко.

Деякі моделі причепів оснащені сонячною батареєю, що додає автономності при експлуатації. Використання сонячної батареї усуває необхідність заміни та зарядки акумуляторів для забезпечення безперервної роботи сигнальної системи.

складний причеп прикриттясигнальний причеп прикриття

Переваги використання сигнального причепа

З використанням цього автодорожнього обладнання досягаються наступні цілі:

  • привертається додаткова увага учасників дорожнього руху до проведення робіт на дорозі;
  • здійснюється своєчасне інформування водіїв про перенаправлення та розподіл потоків транспортних засобів;
  • шляхом регулювання дорожнього руху мінімізується ризик виникнення аварійних ситуацій.

Сигнальні причепи прикриття незамінні в нічний час та за несприятливих погодних умов. Яскраве освітлення з миготінням дає про себе знати на значній відстані від місця ведення робіт.

Пропонуємо вам ознайомитися з моделями причепів у нашому каталозі. Зверніть увагу на можливість встановлення додаткового обладнання на причіп за вашим побажанням.

Дивіться також:

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com