Елементи примусового зниження швидкості

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Елементи примусового зниження швидкості

Елементи примусового зниження швидкості

Замовити

Елементи примусового зниження швидкості — це обладнання безпеки дорожнього руху, що застосовується у випадках необхідності фізичного обмеження швидкості автомобільного транспорту в певному місціна дорозі або на окремому проміжку дороги у ситуації, коли інші методи не можуть бути застосовані чи їх ефективність є недостатньою.

За формою та призначенням елементи примусового зниження швидкості поділяються на:

  1. Основний елемент (Вид А)
  2. Кінцевий елемент (Вид Б)

Чертіж лежачого поліцейськогоелемент зниження швидкості

Види та типи елементів примусового зниження швидкості                           Розміри в мм
Таблиця видів та типів елементів зниження швидкості

Кріплення до лежачих поліцейських

Основні елементи такого виробу (лежачого поліцейського) — це монолітні гумові прямокутники чорного кольору з двома жовтими вставками, а бічні елементи мають форму півкола. Основні елементи кріпляться один до одного за допомогою пазів-виступів, а до дорожнього покриття за допомогою спеціального кріплення: чотирьох гвинтів самонарізних з пластмасовими дюбелями. Бічні елементи прикріплюються трьома гвинтами. Такий спосіб монтажу дає можливість встановити лежачого поліцейського на дорозі будь-якої ширини, легко монтувати і демонтувати в разі ремонту без пошкодження дорожнього покриття.      

лежачий поліцейськиймонтаж елемента зниження швидкостіелемент зниження швидкості

елемент зниження швидкостіЕлемент примусового зниження швидкості виготовляється з ПВХ (полівінілхлориду) — це нетоксичний, негорючий, пружній матеріал із підвищеними фізико-механічними властивостями, що забезпечують цілісність конструкції під час наїзду на них вантажного автомобіля з тиском не менше ніж 60кг/см². Стійкий до корозії та паливно-мастильних матеріалів, вологостійкий та витримує температуру коливання від -40°С до +50°С. Зверху нанесені смуги дорожньою фарбою жовтого кольору зі світлоповертаючими мікро кульками.

Установка елементу примусового зниження швидкості проводиться в районі:

  • громадських будівель;
  • учбових закладів,;
  • торгових центрів;
  • зони АЗС;
  • автостоянок;
  • доріг населених пунктів тощо.

Наша компанія пропонує "лежачі поліцейський" із ПВХ матеріалів. Вони відрізняються підвищеною пружністю, нетоксичні, негорючі, стійкі до деформації, корозії, вологостійкі, термостійкі, несприйнятливі до дії ПММ. Наша продукція витримує навантаження більше 60кг/см², а також перепад температури від -40 до +50°С. Для поліпшення видимості такого технічного засобу, зверху на конструкцію жовтою дорожньою фарбою наносяться смуги, з вкрапленням світлоповертаючих мікрокульок.

Наша продукція має високу якість, довговічнісь та недорога. Ми завжди раді виконати ваше замовлення.

Дивіться також:

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com