Колесовідбійник - Делініатор

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний

Колесовідбійник

колесовідбійник металевийЗамовити

Колесовідбійники — ще одні із засобів безпеки руху. Їх призначення — обмеження зони пересування автотранспорту і захист фасадів будівель, вітрин, парканів, паркувальних зон магазинів, ТРЦ, супермаркетів, складів та інших об'єктів від можливого зіткнення з транспортними засобами.

Розрізняють два види таких засобів: гумові (делініатори) і металеві. Колесовідбійники з гуми або паркувальні бордюри застосовують з метою обмеження або заборони руху автотранспорту на певних територіях. В основному, вони ефективні на парковках, автостоянках і в інших місцях великого скупчення транспорту і пішоходів, де виникла потреба розмежувати проїжджу частину і пішохідні зони.

Делініатори виробляються з чорної твердої гуми, на яку наносяться жовті смужки з світлоповертаючої плівки 3М, що дозволяє їм бути помітними вдень та в темряві. Кріплення до дорожнього покриття здійснюється за допомогою спеціальних анкерів або особливого кріплення. Жорстке кріплення забезпечується за допомогою шайби, вставленої в отвори виробу. Такі колесовідбійники довговічні, термостійкі, не схильні до дії сольових сумішей в зимовий час.

Металеві колесовідбійники являють собою конструкцію з труби чорного металу, діаметром від 50 до 100 мм, яка розташовується на дорожньому полотні за допомогою спеціального кріплення (фланці, анкерні болти) різної висоти. У разі установки колесовідбійника під бетонування, продукція комплектується спеціальними заставними засобами. Колесовідбійники такого виду найчастіше встановлюються в підземних гаражах і паркінгах, парковках, автостоянках і на території інших об'єктів з метою захисту будівель і споруд, а також інших конструкцій від можливих пошкоджень. Наприклад, на парковках і в поземних паркінгах найчастіше використовують колесовідбійники для стін або металеві стовпчики. Такі заходи безпеки також дозволяють захистити інженерні комунікації, стіни, колони та інші конструкції, які найбільш схильні до наїзду автомобіля. Одночасно, установка колесовідбійників дозволяє захистити і автомобілі від пошкоджень, що не менш важливо.

колесовідбійник металевий на парковціНаша компанія має виробничі потужності для виробництва колесовідбійників різних типів. Продукція компанії сертифікована, якісна і довговічна. Вона проводиться відповідно до побажань замовника з повним дотриманням норм і правил виробництва цього виду виробів. Так, для огородження щогл освітлення на відкритих стоянках або рекламних конструкцій наші фахівці можуть встановити колесовідбійники у вигляді кільця або півкола, а також підібрати будь-яку геометричну форму захисної споруди. За бажанням замовника наші фахівці виїжджають на місце установки такого устаткування, виробляють необхідні заміри і дають професійні консультації щодо типу, рівня міцності і розмірів виготовляється вироби. Дані замірів передаються нашим проектантам, які підготують відповідний проект і кошторис до нього на ваш розгляд і затвердження. При складанні проекту враховується тип об'єкта, його конструктивні особливості, а також вид транспорту, рух якого необхідно обмежити. Для цього необхідно підібрати колесовідбійник певної захисної потужності і висоти, а також передбачити його конфігурацію.

Дивіться також:

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com