Виробництво і установка дорожних знаків. Україна, Київ.

+38 044 502 0042 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Дорожні знаки

Дорожні знаки

Дорожні знаки в Україні, як і інших країнах, виконують безліч функцій по організації руху транспорту та пішоходів. Очевидне їхнє призначення - інформування учасників руху про дорожню обстановку і діючих правилах руху. Однак в умовах щільної забудови населених пунктів дорожні знаки несуть і навігаційне значення для водіїв, пасажирів та пішоходів. Будучи легко трансформуються конструкціями, дорожні знаки здатні відображати тимчасові зміни ситуації, що важливо в умовах сучасного динамічного часу.

У далекому 1968 році була прийнята Віденська конвенція про дорожні знаки і сигнали для міжнародної уніфікації позначень на дорогах. З тих пір багато країн світу прийняли її вказівки для формування власних правил. Хоча власні зображення на дорожніх знаках використовують в Австралії, Північній Америці, значної частини Африки і Південної Америки, Китаї.

Застосовувані в якості універсальної мови картинки на дорожніх знаках передають сенс, загальний характер якого визначається формою і колірною гамою. Смислове групування дозволяє розділити дорожні знаки на сім груп:

  • попереджувальні
  • пріоритету
  • заборонні
  • розпорядчі
  • Інформаційно-вказівні
  • сервісу
  • Додаткова інформація (таблички)

Дорожні знаки певної групи в Україні, згідно з ДСТУ 4100-2014 "Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування", зазвичай мають єдину геометричну форму, розмір і колір фону. Це допомагає швидше виділити найбільш критичну інформацію для водіїв і пішоходів і відреагувати на ситуацію відповідно. Додаткові вимоги до виконання дорожніх знаків містяться в ДСТУ-Н Б В.2.3-37 діє до: 2016 "Настанова з влаштування горизонтальної дорожньої розміткі".

Нарівні з дорожніми знаками з картинками для організації руху застосовується так звана дорожня розмітка. Це - покажчики граничних габаритів будівель, напрямків маневрування і інженерних комунікацій в паркінгах, маркування об'єктів територій торгово-розважальних і офісних центрів тощо. Виготовити та встановити їх наша компанія також буде рада для вас.

Виробництво дорожніх знаків виконується з листів оцинкованої сталі товщиною від 0,8 до 1,2 міліметра. Для додання жорсткості краю формуються подвійним загином. Потім на основу знака наноситься світлоповертаюча плівка із зображенням. За місцем розташування знак закріплюється на певній конструкції - стовпі, стійці, фермі і т.п.

Наша компанія забезпечує виготовлення, монтажний сервіс та обслуговування дорожніх знаків в Києві і інших містах. Висока якість і надійність при невисокій вартості забезпечується багаторічним досвідом нашого персоналу, що застосовуються якісним обладнанням та витратними матеріалами.
дорожні знаки України виготовлення ТОВ "ЮСТ" дорожні знаки розміри дорожні знаки України виготовлення/

Розміри дорожніх знаків відповідно до ДСТУ.

типорозміри дорожніх знаків відповідно до ДСТУ Україна

Основи для дорожніх знаків

Основа для знаку Основа для знаку Основа для знаку

Основи для дорожніх знаків виготовляються з оцинкованої сталі (всіх геометричних форм згідно ДСТУ 4100-2002), товщиною 0,8-1,2мм. Основи укріплені подвійним загином, що забезпечує жорсткість та рівність поверхні для рівномірного світлоповертання та спрощує монтаж знаконосія.

Тильна сторона пофарбована фарбою сірого кольору чи має полімерне покриття, яке не відбиває світло фар зустрічного транспорту

Основа для знаку єврозаготовка Основа для знаку єврозаготовка Основа для знаку єврозаготовка

 

Ирина Беляева

телефон: +38 044 502 0042

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com