Світлодіодні дорожні знаки (led) виробництво, продаж, встановлення, обслуговування.

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Дорожні знаки »  Активні дорожні знаки (LED, світлодіодні)

Активні дорожні знаки (LED, світлодіодні)

Дорожні знаки світлодіодніЗамовити

Компанія ЮСТ їде в ногу з часом і окрім виготовлення звичних всім знаків випускає та продає світлодіодні активні дорожні знаки. Вони можуть бути всіх типорозмірів і різновидів. LED дорожні знаки виготовляються з оцинкованої сталі, мають блок управління, і для захисту діодів розміщені в герметичних корпусах.

НА ВІДМІНУ ВІД СТАНДАРТНИХ, СВІТЛОДІОДНІ ДОРОЖНІ ЗНАКИ (LED) МАЮТЬ РЯД ПЕРЕВАГ:

  • немає необхідності в подальшому обслуговуванні;
  • вони енергоефективні;
  • мають тривалий термін експлуатації;
  • вони надійні, мають високу вібростійкість, стійкість до перевантажень і вандалостійкійсть;
  • мають чітку видимість зображення на знаку з великої відстані та під різними кутами зору.
  • одним з найбільш очевидних переваг дорожніх знаків led є те, що видимість інформації на знаку не залежить ні від часу доби, ні від погоди. Тим самим led знаки сприяють підвищенню безпеки дорожнього руху.

 

Рішення з використанням світлодіодних дорожніх знаків уніфіковані і стандартизовані. Як європейські, так і вітчизняні виробники у своїй часто продукції підтримують стандарт BS EN 12966-1:2005 з доповненням A1:2009 і наступний версією BS EN 12966:2014.

Компанія ЮСТ — надійний виробник світлодіодних активних дорожних знаків. Географія нашої діяльності не обмежується Києвом, ми встановлюємо і обслуговуємо знаки по всій території України.

Дорожні знаки LEDСвітлодіод дорожнього знаку UST ЮСТсвітлодіодний дорожній знак 

 

АКТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ЗНАКИ

(на сонячній батареї)

Активні світлодіодні знаки виготовляються усіх типорозмірів та різновидів. Знак є цільним герметичним корпусом з оцинкованої сталі, всередині якого встановлюється блок керування.

Світлодіодний знак на сонячній батареї

Принцип дії знака на сонячній батареї простий і надійний. У перебігу світлого часу доби, фотоелектричний елемент, перетворює енергію в електричну і заряджає нею акумулятори. З настанням темноти знак автоматично включається і забезпечує гарну видимість на дорозі до настання світанку. Для зарядки акумуляторів, не обов’язкове пряме сонячне проміння, сонячна батарея здатна уловлювати сонячну енергію навіть в похмуру погоду чи зимову пору року.

Сучасні дорожні знаки зі світлодіодами значно підвищують безпеку на дорогах, знижують рівень дорожньо-транспортних пригод.

 

Дивіться також:

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com