Купити дорожні дзеркала Київ

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Дорожні дзеркала

Дорожні дзеркала

Дорожнє оглядове дзеркалоЗамовити

На дорозі не буває дрібниць. Тому всі атрибути і технічні засоби регулювання дорожнього руху покликані найбільш повно інформувати водія про поведінку на дорозі, знижувати аварійність і запобігати порушенням встановлених правил руху. З метою поліпшення просматриваемости дороги на закритих поворотах використовують сферичні дорожні дзеркала. Часто такі кошти встановлюють на території контрольно-пропускних пунктів, на гірських дорогах, у дитячих установ, у залізничних переїздів, при виїзді з прибудинкової території, а також в гаражах і критих паркінгах, де огляд обмежений. До того ж, сферичні дорожні дзеркала купити необхідно буде для установки на складі, в магазині або великому супермаркеті з метою запобігання розкраданню товарів і забезпечення поліпшеного огляду.
Наша компанія пропонує замовити дзеркала дорожні, діаметром 600мм та 1000мм найвищої якості. Вони упаковані в герметичний корпус з світлоповертальною окантовкою, а в комплект входить потужний кріплення. Відбиває полотно вкрите спеціальним захисним шаром, що запобігає покриття інеєм і конденсатом в холодну погоду.
При виготовленні дорожніх дзеркал застосовуються найсучасніші матеріали від світових виробників. Для оформлення замовлення вам залишається тільки зв'язатися з нашими менеджерами і обговорити всі деталі, а також визначитися в ціні.

Оглядові дорожні дзеркала використовують для поліпшення огляду на небезпечних ділянках доріг, виїздах і перехрестях з обмеженою видимістю, на КПП, на стоянках, парковках

             Зеркало дорожное антивандальное       Зеркало дорожное антивандальное

Дорожні дзеркала мають особливо надійну конфігурацію — посилене кріплення і корпус, захисне покриття захищає дзеркало від випадання конденсату і покриття інеєм в холодну пору року.

Дивіться також:

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com