Мобільні попереджувальні таблиці

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Мобільні попереджувальні таблиці

Мобільні попереджувальні таблиці

Замовити

В залежності від обставин під час виконання дорожньо-будівельних робіт доцільним є використання такого сигнального обладнання, як мобільні попереджувальні таблиці (щити прикриття). За допомогою таких щитів водії оповіщаються про необхідність об’їхати місце проведення відповідних робіт.

В компанії «ЮСТ» ви можете придбати попереджувальні таблиці з необхідними характеристиками. Обладнання, яке ми пропонуємо, відповідає міжнародним стандартам якості, зручне у використанні та довговічне.

щит прикриттяКонструкція попереджувальних таблиць

Щит прикриття для дорожніх робіт являє собою переносну стійку з ремонтним знаком та світлодіодними модулями. В каталозі представлені моделі, які можна:

  • встановлювати як вільно стоячі (на землі чи дорожньому покритті);
  • кріпити на важкі вантажні автомобілі;
  • розміщувати на візку.

Рама таблиці (щита) виготовляється зі сталевих профілів з покриттям, нанесеним шляхом гарячого цинкування. Також використовується оцинкований або алюмінієвий лист, на який нанесена світловідбивна плівка (фольга). Ці матеріали відрізняються високою стійкістю до впливу несприятливих кліматичних умов.

Таблиця розділена на дві частини (нижню та верхню). За потреби транспортування верхню частину можна відкрутити від нижньої. Попереджувальний знак розміщується всередині нижньої частини. У верхній частині встановлені світлодіодні пульсатори у вигляді стрілки. Для оснащення щитів прикриття використовуються світлодіоди з довгим строком служби та низьким енергоспоживанням.

Переваги використання щитів прикриття

Зазвичай мобільні попереджувальні таблиці використовуються в сукупності з огородженнями та іншим обладнанням, що забезпечує безпеку руху під час проведення автодорожніх робіт.

Встановлення цього пересувного сигнального обладнання забезпечує:

  • оповіщення водіїв про наближення до перешкоди на дорозі, потенційно небезпечної ділянки дороги;
  • інформування про напрямок об'їзду або перестроювання на вільну смугу (за допомогою миготливої світлодіодної стрілки);
  • запобігання аварійним ситуаціям за будь-яких погодних умов та у різний час доби, включно – за умов поганої видимості.

Якщо ви займаєтесь будівництвом чи ремонтом доріг, подбайте про безпеку учасників дорожнього руху та своїх власних працівників. Використовуйте попереджувальне обладнання від компанії «ЮСТ».

 

Дивіться також:

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com