Світлофорні об'єкти. Проектування та будівництво під ключ

+38 044 240 1237 Ми працюємо: с 9-00 до 18-00 * Сб, Нд - вихідний
Головна »  Продукція »  Світлофорні об'єкти

Світлофорні об'єкти

Замовити

світлофорний об'єкт з датчиком руху
Будівництво нових світлофорних об'єктів «під ключ» і реконструкція існуючих старих, є одним з напрямків роботи ТОВ «ЮСТ», дані роботи є основним засобом підвищення безпеки і поліпшення загальної дорожньо-транспортної ситуації в населених пунктах.
 Фахівці ТОВ «ЮСТ» запропонують Вам продукцію для подальшого будівництва світлофорних об'єктів, а також виконають будівельно-монтажні роботи світлофорних об'єктів будь-якої складності за конкурентною ціною.
Для економії енергоресурсів, ТОВ «ЮСТ» запропонує Вам енергоефективне світлофорне обладнання, що гарантує Замовнику зниження експлуатаційних витрат світлофорних об'єктів в 8–10 разів.
Заміна старих лампових світлофорів на нові світлодіодні різних вітчизняних і зарубіжних торгових марок не тільки швидко окуповуються за рахунок істотного зниження енергоспоживання і збільшення термінів міжремонтного обслуговування, але і додадуть перехрестю привабливий вигляд.
ТОВ «ЮСТ» має всі необхідні ресурси для будівництва світлофорних об'єктів, проведення робіт виконується згідно ГОСТів і правил.
При будівництві світлофорних об'єктів використовуються високоякісні і надійні засоби організації дорожнього руху:
  • світлодіодні транспортні та пішохідні світлофори;
  • додаткові світлофорні модулі і табло зворотного звіту часу;
  • дорожні контролери;
  • засоби звукового супроводу сліпих та слабозорих пішоходів;
  • система автоматичного управління рухом — «зелена хвиля».

консоль світлоформаСвітлофорні об'єкти

До технічних засобів, що регулюють напрямки і черговість пішохідних і транспортних потоків, відносяться, так звані, світлофори. Вони використовуються на автомобільних і залізних дорогах, в метрополітенах, регулюють рух водного транспорту, а також встановлюються по ходу руху трамваїв та розміщення велосипедних доріжок.
Розрізняють їх основні види: автомобільні — транспортні, мають три або два кольори сигналу, залізничні, річкові, пішохідні, трамвайні і світлофори для велосипедистів. За своєю конструкцією світлофори автомобільні бувають вертикальними і горизонтальними, ламповими або світлодіодними. Основна відмінність таких пристроїв полягає в тому, що світлодіодні світлофори дають високу яскравість сигналу, енергоефективні, і не чутливі до сонячного освітлення. До автомобільних світлофорів дуже часто монтуються додаткові секції, пішохідні обладнуються звуковими пристроями, табло відліку часу, а також кнопками виклику для пішоходів.
Світлофорні об'єкти працюють від електромережі. Лампові виготовляються з наступних елементів: лампа розжарювання або галогенні, відбивач, світлофільтр, лінза Френеля і козирок. Світлодіодні - світлоблоки, антивандальне скло з безліччю лінз і козирок. Відрізняються один від одного діаметром лінз. Робота світлофорів в міських умовах регулюється за допомогою спеціальних електронних програм для синхронізації їх роботи.
Наша компанія пропонує замовникам високоякісні світлофорні об'єкти будь-якого виду, типу та конструкції. Наша продукція довговічна, відрізняється низьким енергоспоживанням і демократичною ціною. Для оформлення замовлення вам необхідно лише зв'язатися з нашими менеджерами та уточнити всі технічні деталі і ціни. 

телефон: +38 044 240 1237

адреса: Київ, вул. Прирічна, 25а, оф.17

кореспонденція: 04209, Київ, вул. Героїв Дніпра, 31б, а\с 27

E-mail: office@ustltd.com